Generic HTTP Purger (8.x-1.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Name
bn: নাম

en: Port
bn: পোর্ট
