Generic HTTP Purger (8.x-1.1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Name
my: အမည်

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Performance
my: စွမ်းဆောင်ရည်
