Generic HTTP Purger (8.x-1.2) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Hostname
dz: ཧོསཊི་ནེམ་།

en: Performance
dz: ལཱ་ཤུལ་
