Generic HTTP Purger (8.x-1.2) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Value
ku: نرخ

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Name
ku: ناو

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Hostname
ku: ناوی خانەخوێ

en: Performance
ku: ئەرک بەجێهێنان

en: Port
ku: دەروازە
