Generic HTTP Purger (8.x-1.2) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Value
mr: किंमत

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Name
mr: नाव

en: Path
mr: रस्ता

en: Hostname
mr: होस्टनेम
