Generic HTTP Purger (8.x-1.2) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Name
sq: Emri

en: Path
sq: Pozicioni

en: Header
sq: Titulli

en: Hostname
sq: Emri i host

en: Performance
sq: Performanca
