Generic HTTP Purger (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Name
ta: பெயர்

en: Path
ta: பாதை

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Performance
ta: செயல்திறன்

en: Port
ta: துறை
