Generic HTTP Purger (8.x-1.2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Value
te: విలువ

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Scheme
te: పథకం

en: Name
te: పేరు

en: Performance
te: పనితీరు
