Purge Queuer File Urls (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Images
tr: Resimler

en: Files
tr: Dosyalar

en: Image styles
tr: Resim stilleri

en: Relative URL
tr: Göreli URL

en: Absolute URL
tr: Mutlak URL
