Purge Queuer File Urls (1.1.0-alpha3) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Files
da: Filer

en: Wildcard
da: Joker

en: Absolute URLs
da: Absolutte URLer

en: Entity Types
da: Entity-typer

en: Image styles
da: Billedformater

en: Relative URL
da: Relativ URL

en: Absolute URL
da: Absolut URL
