Purge Queuer File Urls (1.1.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Files
oc: Fichièrs

en: Wildcard
oc: Joker

en: Image styles
oc: Estils d'imatges

en: Relative URL
oc: URL relativa

en: Absolute URL
oc: Url absolutda
