Auto Purge Users (5.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: enabled
oc: activat

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Value
oc: Valor

en: disabled
oc: desactivat

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Edit
oc: Modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Summary
oc: Resumit

en: Year
oc: Annada

en: Period
oc: Periòde

en: Days
oc: Jorns

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: When cancelling a user account
oc: Al moment de l'anullacion d'un compte d'utilizaire

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
oc: Sètz segur que volètz anullar aquestes comptes d'utilizaire?
