Auto Purge Users (5.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Confirm
ps: تاييد

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Summary
ps: لنډیز

en: Year
ps: کال
