Auto Purge Users (5.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: enabled
ne: सक्षम पारिएको

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Value
ne: मान

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: ID
ne: परिचय

en: Year
ne: वर्ष

en: Condition
ne: अवस्था

en: Negate
ne: अस्विकार गर्नु

en: Machine name
ne: मशीन नाम
