Auto Purge Users (5.0.0-alpha3) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Confirm
th: ยืนยัน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: ID
th: ไอดี

en: Year
th: ปี

en: Condition
th: เงื่อนไข

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: %name has been deleted.
th: %name ถูกลบแล้ว

en: Deleted user: %name %email.
th: ลบผู้ใช้: %name %email

en: When cancelling a user account
th: เมื่อยกเลิกบัญชีผู้ใช้

en: %name has been disabled.
th: %name ถูกปิดการใช้งานแล้ว

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
th: คุณแน่ใจแล้วหรือว่าต้องการยกเลิกผู้ใช้งานเหล่านี้

en: Blocked user: %name %email.
th: ผู้ใช้ถูกบล็อค: %name %email.
