Auto Purge Users (5.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Confirm
ca: Confirma

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Summary
ca: Resum

en: Year
ca: Any

en: User role
ca: Rol de l'usuari

en: Add condition
ca: Afegeix la condició

en: Conditions
ca: Condicions

en: Condition
ca: Condició

en: Period
ca: Punt

en: Negate
ca: Nega

en: Days
ca: Dies

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: %name has been deleted.
ca: %name ha estat eliminat.

en: Deleted user: %name %email.
ca: Usuari suprimit: %name %email.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava %error_operation amb els arguments: @arguments

en: When cancelling a user account
ca: Al cancel·lar un compte d'usuari

en: %name has been disabled.
ca: S'ha inhabilitat %name.

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
ca: Esteu segur de voler cancel·lar aquests comptes d'usuari?

en: Blocked user: %name %email.
ca: Usuari bloquejat: %name %email.
