Auto Purge Users (5.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (30 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Value
cs: Hodnota

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Summary
cs: Souhrn

en: Year
cs: Rok

en: User role
cs: Uživatelská role

en: Add condition
cs: Přidat podmínku

en: Conditions
cs: Podmínky

en: Condition
cs: Podmínka

en: Negate
cs: Negovat

en: Days
cs: Dnů

en: Months
cs: Měsíce

en: Machine name
cs: Strojový název

en: %name has been deleted.
cs: Uživatel %name byl smazán.

en: Deleted user: %name %email.
cs: Odstraněn uživatel: %name %email.

en: When cancelling a user account
cs: Když se ruší účet uživatele

en: %name has been disabled.
cs: Jméno %name bylo zablokováno.

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
cs: Opravdu zrušit tyto uživatelské účty?

en: Blocked user: %name %email.
cs: Blokovaný uživatel: %name %email.

en: Delete policy
cs: Smazat zásadu

en: Are you sure you want to delete the %name policy?
cs: Jste si jistí, že chcete odebrat zásadu %name?

en: Policy Name
cs: Název zásady
