Auto Purge Users (5.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (27 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Value
fa: مقدار

en: Confirm
fa: تایید

en: Cancel
fa: لغو

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Edit
fa: ویرایش

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Summary
fa: خلاصه

en: ID
fa: شناسه

en: Year
fa: سال

en: User role
fa: نقش کاربر

en: Add condition
fa: افزودن شرط

en: Conditions
fa: شرط‌ها

en: Condition
fa: شرط

en: Period
fa: دوره

en: Negate
fa: نقیض

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: %name has been deleted.
fa: %name حذف شد.

en: Deleted user: %name %email.
fa: کاربر حذف شده: %name %email.

en: When cancelling a user account
fa: هنگام لغو یک حساب

en: %name has been disabled.
fa: %name غیرفعال شده‌ است.

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
fa: آیا از لغو این حساب‌های کاربری اطمینان دارید؟

en: Blocked user: %name %email.
fa: کاربر مسدوده شده: %name %email.
