Auto Purge Users (5.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Value
fi: Arvo

en: Confirm
fi: Vahvista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Year
fi: Vuosi

en: User role
fi: Käyttäjärooli

en: Conditions
fi: Ehdot

en: Condition
fi: Riippuvuus

en: Period
fi: Ajanjakso

en: Negate
fi: Käänteistä

en: Days
fi: Päivät

en: Months
fi: Kuukaudet

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).

en: %name has been deleted.
fi: %name on poistettu.

en: Deleted user: %name %email.
fi: Poistettu käyttäjä: %name %email.

en: When cancelling a user account
fi: Kun käyttäjätunnus peruutetaan

en: %name has been disabled.
fi: %name on poistettu käytöstä.

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
fi: Oletko varma että haluat peruuttaa nämä käyttäjätilit?

en: Blocked user: %name %email.
fi: Estetty käyttäjä: %name %email.
