Auto Purge Users (5.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Year
ka: წელი

en: User role
ka: მომხმარებლის როლი

en: Condition
ka: პირობა
