Auto Purge Users (5.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Year
lv: Gads

en: User role
lv: Lietotāja loma

en: Add condition
lv: Pievienot nosacījumu

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: Condition
lv: Nosacījums

en: Period
lv: Periods

en: Negate
lv: Nolieguma

en: Days
lv: Dienas

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.

en: %name has been deleted.
lv: %name izdzēsts.

en: Deleted user: %name %email.
lv: Dzēsts lietotājs: %name %email.

en: When cancelling a user account
lv: Kad tiek anulēts lietotāja konts

en: Blocked user: %name %email.
lv: Bloķēts lietotājs: %name %email.
