Auto Purge Users (5.0.0-beta1) - en to ms translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Value
ms: Nilai

en: Confirm
ms: Sahkan

en: Cancel
ms: Batal

en: Enable
ms: Bolehkan

en: Disable
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Edit
ms: Sunting

en: Save
ms: Simpan

en: Summary
ms: Ringkasan

en: Year
ms: Tahun

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: %name has been deleted.
ms: %name telah pun dipadam.

en: Deleted user: %name %email.
ms: Pengguna yang dipadam: %name %email.

en: When cancelling a user account
ms: Apabila membatalkan akaun pengguna

en: %name has been disabled.
ms: %name telah dinyahbolehkan.

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
ms: Pastikah anda ingin batalkan akaun-akaun pengguna ini?

en: Blocked user: %name %email.
ms: Pengguna disekat: %name %email.
