Auto Purge Users (5.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (36 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Value
pl: Wartość

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Year
pl: Rok

en: User role
pl: Rola użytkownika

en: Add condition
pl: Dodaj warunek

en: Conditions
pl: Warunki

en: Condition
pl: Warunek

en: Period
pl: Okres

en: Negate
pl: Negacja

en: Days
pl: Dni

en: Months
pl: Miesięcy

en: Delete users
pl: Usuń użytkowników

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: %name has been deleted.
pl: Konto %name zostało usunięte.

en: Deleted user: %name %email.
pl: Usunięto użytkownika %name (%email).

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pl: Wystąpił błąd w trakcie przetwarzania %error_operation z argumentami: @arguments

en: When cancelling a user account
pl: W wypadku anulowania konta użytkownika

en: %name has been disabled.
pl: %name zablokowane.

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
pl: Czy na pewno anulować te konta użytkowników?

en: Blocked user: %name %email.
pl: Zablokowany użytkownik: %name %email.

en: Add Policy
pl: Dodaj politykę

en: Delete policy
pl: Usuń politykę

en: Are you sure you want to delete the %name policy?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć zasadę %name?

en: Policy Name
pl: Nazwa polityki

en: Enter label for this context.
pl: Wprowadź etykietę dla tego kontekstu.
