Auto Purge Users (5.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Summary
sl: Povzetek

en: Year
sl: Leto

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: %name has been deleted.
sl: Račun %name je bil izbrisan.

en: Deleted user: %name %email.
sl: Izbrisan uporabnik: %name %email.
