Auto Purge Users (5.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (29 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Value
sv: Värde

en: Confirm
sv: Bekräfta

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Year
sv: År

en: User role
sv: Användarroll

en: Add condition
sv: Lägg till villkor

en: Conditions
sv: Villkor

en: Condition
sv: Villkor

en: Negate
sv: Negera

en: Days
sv: Dagar

en: Months
sv: Månader

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.

en: %name has been deleted.
sv: %name har raderats.

en: Deleted user: %name %email.
sv: Raderade användare: %name %email.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
sv: Ett fel uppstod när %error_operation utfördes med argumenten: @arguments

en: When cancelling a user account
sv: Vid borttagning av ett användarkonto

en: %name has been disabled.
sv: %name har inaktiverats.

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
sv: Är du säker på att du vill radera dessa användarkonton?

en: Blocked user: %name %email.
sv: Spärrad användare: %name %email.
