Auto Purge Users (5.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (29 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Value
tr: Değer

en: Confirm
tr: Onayla

en: Cancel
tr: İptal

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Enabled
tr: Etkin

en: Edit
tr: Düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Summary
tr: Özet

en: Year
tr: Yıl

en: User role
tr: Kullanıcı rolü

en: Add condition
tr: Koşul ekle

en: Conditions
tr: Koşullar

en: Condition
tr: Koşul

en: Period
tr: Nokta

en: Negate
tr: Reddet

en: Days
tr: Günler

en: Months
tr: Aylar

en: Machine name
tr: Makine adı

en: %name has been deleted.
tr: %name silindi.

en: Deleted user: %name %email.
tr: Kullanıcı silindi: %name %email.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
tr: %error_operation argümanları şu argümanlarla işlenirken bir hata oluştu: @arguments

en: When cancelling a user account
tr: Bir kullanıcı hesabını iptal ederken

en: %name has been disabled.
tr: %name devre dışı bırakıldı.

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
tr: Bu kullanıcıların hesaplarını iptal etmek istediğinize emin misiniz?

en: Blocked user: %name %email.
tr: Kullanıcı engellendi: %name %email.
