Auto Purge Users (5.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Value
ur: قیمت

en: Confirm
ur: تصدیق کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Edit
ur: تدوین

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Summary
ur: خلاصہ

en: ID
ur: شناخت

en: Condition
ur: شرط

en: Negate
ur: نفی

en: %name has been deleted.
ur: %name خارج کر دیا گیا

en: %name has been disabled.
ur: %name غیر فعال کر دیا گیا
