Auto Purge Users (5.0.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Value
bs: Vrijednost

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Year
bs: Godina

en: Conditions
bs: Uslovi
