Auto Purge Users (5.0.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Year
hy: Տարի

en: Condition
hy: Վիճակ

en: Negate
hy: Ժխտել

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: %name has been deleted.
hy: %name ջնջված է:

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
hy: Վստահ ե՞ք, որ ցանկանում եք չեղարկել այդ օգտագործողի հաշիվները:
