Auto Purge Users (5.0.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Summary
ku: کورتە

en: Year
ku: ساڵ

en: %name has been deleted.
ku: %name سڕایەوە.

en: Deleted user: %name %email.
ku: بەکارهێنەری سڕاوە: %name %email.

en: %name has been disabled.
ku: %name ناچالاککرا.

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
ku: ئایا دڵنیایت لە هەڵوەشاندنەوەی هەژمارەکانی ئەم بەکارهێنەرانە؟

en: Blocked user: %name %email.
ku: بەکارهێنەی بلۆککراو: %name %email.
