Auto Purge Users (8.x-1.8) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Confirm
hu: Megerősít

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Value must be a number.
hu: Az értéknek számnak kell lennie.

en: Year
hu: Év

en: Period
hu: Pont

en: Days
hu: Napok

en: Months
hu: Hónapok

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hu: Hiba történt %error_operation feldolgozása közben a következő argumentumokkal: @arguments

en: When cancelling a user account
hu: Felhasználó törlése esetén

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
hu: Biztosan törölhetők ezek a felhasználók?

en: Cancel accounts
hu: Felhasználók törlése

en: Delete the account and make its content belong to the %anonymous-name user.
hu: A fiók törlése és tartalmainak hozzárendelése a virtuális „%anonymous-name” felhasználóhoz.

en: Delete the account and its content.
hu: A felhasználó és a kapcsolódó tartalmak törlése.
