Persistent URL (2.0.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: ID
az: İD

en: System
az: Sistem

en: Provider
az: Provayder

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?
