Persistent URL (2.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: System
bo: མ་ལག
