Persistent URL (2.0.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Label
el: Ετικέτα

en: System
el: Σύστημα

en: Provider
el: Πάροχος

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;
