Persistent URL (2.0.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: System
hi: प्रणाली

en: Provider
hi: प्रदाता

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?
