Persistent URL (2.0.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Label
pl: Etykieta

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Static
pl: Statycznie

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Persistent URL
pl: Trwały URL
