Persistent URL (2.0.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Label
ro: Etichetă

en: System
ro: Sistem

en: Provider
ro: Furnizor

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?
