Persistent URL (2.0.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Disabled
sr: Искључено

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Provider
sr: Провајдер
