Persistent URL (2.0.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Label
uk: Мітка

en: System
uk: Система

en: Provider
uk: Постачальник

en: Static
uk: Статичне

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Providers
uk: Провайдери

en: Modifiers
uk: Модифікатори

en: Category %label has been deleted.
uk: Категорія %label була успішно видалена.
