Persistent URL (2.0.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Disabled
vi: Tắt

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: System
vi: Hệ thống

en: Provider
vi: Nhà cung cấp

en: Static
vi: Tĩnh
