Persistent URL (2.0.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Disabled
be: Выключана

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: System
be: Сістэма

en: Provider
be: Пастаўшчык
