Persistent URL (2.0.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: System
eu: Sistema

en: Provider
eu: Hornitzailea
