Persistent URL (2.0.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Provider
mr: प्रदाता
