Persistent URL (2.0.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: System
ne: प्रणाली

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला
