Persistent URL (2.0.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Label
sv: Etikett

en: Provider
sv: Leverantör

en: Static
sv: Statisk

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Providers
sv: Leverantörer

en: Persistent URL
sv: Beständig URL

en: Category %label has been deleted.
sv: Kategori %label har raderats.
