Persistent URL (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Label
da: Etiket

en: Provider
da: Udbyder

en: Static
da: Statisk

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Persistent URL
da: Vedvarende URL

en: Category %label has been deleted.
da: Kategori %label slettet.
