Persistent URL (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Label
fa: برچسب

en: System
fa: سیستم

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟
