Persistent URL (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Label
lv: Etiķete

en: System
lv: Sistēma

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Static
lv: Statiska

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?
