Persistent URL (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Disabled
ar: معطل

en: Label
ar: التسمية

en: System
ar: النظام

en: Provider
ar: المزود

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟
