Persistent URL (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Label
ca: Etiqueta

en: System
ca: Sistema

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Static
ca: Estàtic

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?
